• Kazımdirik Mah. Üniversite Cd. No:116 Meva Plaza K:3 D:35 Bornova, İzmir.
  • Pzt - Cmt 09.00 - 19.00.

Adres

Kazımdirik, Bornova, İzmir.

Whatsapp

+90 505 209 83 10

E-posta

aycaliyapiinsaat@gmail.com
Müşteri Hizmetleri: +90 232 504 05 52

Hakkımızda

Aycalı Yapı İnşaat

Hakkımızda

KURUMSAL

Aycalı Yapı İnşaat Hakkında

Aycalı yapı olarak benimsediğimiz “evinizin adresi’’ ilkesi ile yola çıktığımız her projemizde , uzun ömürlü, dünya kalite standartlarında güven veren yapılar inşaa ederken öncelikle insanlara ve doğaya faydalı yapılar ortaya çıkararak ilerliyoruz. Projelerimizde konforlu ve sağlam yapılara hizmet eden malzemeler ve işçilik kullanıyoruz.

2015 yılında kurulan firmamız 2022 yılı itibari ile faaliyet alanlarını ve hizmetlerimizi genişletmek için AYCALI YAPI İNŞAAT LTD.ŞTİ. olarak devam etme kararı aldık. İzmir merkezli firmamız kamu binaları, siteler, toplu konutlar ve villa projelerini uygun fiyat ve dürüst çalışma ilkeleri ile büyüyen işletmemiz; kalite standartlarından ödün vermeden sektörün seçkin isimlerinden olmuştur.

Aycalı yapı tüm hizmetlerini tecrübeli ekibi ile vermektedir. Önce insan diyerek hareket ettiğimiz tüm projelerimizde 1. Sınıf iş güvenlik uzmanları ile çalışmaktayız. Bugüne kadar teslim edilmiş ve devam eden bütün projelerimizde olduğu gibi elde ettiğimiz güven duygusuna zarar vermeden kaliteli işi doğru zamanda teslim ederek büyümeye devam edeceğiz.

AYCALI YAPI İNŞAAT LTD.ŞTİ. olarak işimizin sadece ticari ilkelerin dışında yaptığımız diğer faaliyetler; süper amatör futbol kulüplerinden iki Takıma alt yapı sponsorluğu yapmaktayız. Gençlerimizi ve çocuklarımızı futbol ve spor ile temiz alışkanlık edinmesi ve sağlıklı beyin sağlıklı bedenle sağlanır ilkesi ile desteklerimize elimizden geldiğince devam edeceğiz.

Doğuda ve Güneydoğu da derslerinde başarılı, iyi bölümler kazanmış, fakat maddi imkansızlıktan dolayı yüksek öğrenimini yapamayan kız çocuklarımıza eğitimlerini tamamlamış, iş sahibi bireyler olabilmeleri için her yıl burs vermekteyiz. Geleceğimizin eğitimli bireylerle daha aydınlık olacağına inanıyoruz.
Arama Yap
BMY Medya Group